Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Amazon

Momentalne obsadzujeme pozicie pre nasho klienta spolocnost Amazon v Seredi.

Popis pozicie a platobne podmienky:

* Základná podmienka je ovládať SK jazyk slovom aj písmom a vedieť pracovať s PC, zaregistrovať sa ( vypísať si osobné údaje...) ,nie je nutné ovládať nejaké programy, ale keďže pohovor aj úvodné školenie sa absolvuje online, musia sa podľa inštrukcií vedieť prihlásiť na počítači, alebo notebooku, či tablete. 

* Preferujeme kandidátov vo vekovom rozmedzí 18-50 max. , nakoľko je to práca v stoji a na nočné zmeny, starší uchádzači majú častejšie zdravotné problémy a 10 hodinové zmeny im robia problémy. 

* Nástupná mzda je 5.50 € / hod brutto + Mesačný bonus vo výške 20% za splnenia podmienok (dochádzka, kvalita práce). Ročná odmena vo výške 8,5% za splnenia podmienok je vyplácaná dvakrát ročne (8,5% zo mzdy za odpracované hodiny, ktoré ste mali za daný rok). Zamestnanci Amazonu majú nárok na darčekové poukážky v hodnote 100 € za splnenia podmienok a sú vyplácané dvakrát ročne a ďalšie benefity.... 

*  Pracuje sa v zmennom režime – 2 týždne na dennej ( cca od 7:00 do 17:10), 2 týždne na nočnej zmene ( cca od 18:00 do 4:10) , pracujú 4 dni a 3 dni majú voľné -  zmeny sú dané max 3 dni za sebou a následne majú 2 dni na oddych. 

*  Zvozová doprava je zabezpečená zo širokého okolia Serede – spoplatnená sumou 24 € / mesačne – z miest viď. prílohe prehľad miest. 

*  Samozrejme je zabezpečená strava za 1 €, jedáleň je priamo nad halou a je vybavená chladničkami, automatmi na 

* Pre viac info a komunikáciu máme pre uchádzačov bezplatnú infolinku 0800 200 100. 

Náborový proces začína registráciou, ktorú zasielame uchádzačom na e-mailovú adresu. Na základe vyplnenej registrácie si navolávame uchádzačov na online pohovory, ktoré máme 2 x denne, každý deň aj v sobotu 1x. Na tomto online výberovom konaní majú priblížený ďalší proces, kroky, ktoré je nutné absolvovať ( LP, podpis zmluvy, dotazníky, atd.), zmenovosť, pracovné a platové podmienky. 

 

 

 

Zaujemcovia sa mozu priame registrovat tu:  https://amazon.force.com/BBJobDetails?Agency=1&AZREF=https%3A%2F%2Fwww.amazon.jobs%2F&isApply=1&reqid=a0R2I00001BrSo7&setlang=sk_SK

 

Pripadne volat na nasu bezplatnu infolinku  0800 200 100.