Doručenie kuriérom už od €
Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

„Program hospodárskeho rozvoja a sociálneho rozvoja Nitrianskeho samosprávneho kraja do roku 2030“

SÚBOR
Dátum: 26.02.2021
Autor: Ing. Daniela Višňová, Ing. Andrea Krištofová
„Program hospodárskeho rozvoja a sociálneho rozvoja Nitrianskeho samosprávneho kraja do roku 2030“

.

Obec Rybník podľa § 6 ods. 5 zákona NR SR č. 24/2006  Z. z. o posudzovaní vplyvov na životné prostredie a o zmene a doplnení niektorých  zákonov, ako dotknutá obec informuje verejnosť o doručení oznámenia o strategickom dokumente „Program hospodárskeho rozvoja a sociálneho rozvoja Nitrianskeho samosprávneho kraja do roku 2030“.

Nakoľko nie je možné zverejniť dokumentáciu v celom rozsahu na našej úradnej tabuli obce, po telefonickom dohovore na tel. č. 0904 345 151 alebo elektronicky mailom na adresu podatelna@obecrybnik.sk je možné dohodnúť si stretnutie na obecnom úrade, na ktorom verejnosť môže do dokumentácie nahliadnuť, robiť z nej výpisy, odpisy alebo na vlastné náklady kópie.

Uvedené oznámenie o strategickom dokumente „Program hospodárskeho rozvoja a sociálneho rozvoja Nitrianskeho samosprávneho kraja do roku 2030“ je zverejnené na webovom sídle ministerstva:

https://www.enviroportal.sk/sk/eia/detail/program-hospodarskeho-rozvoja-socialneho-rozvoja-nitrianskeho-samospra-1

Verejnosť môže doručiť svoje písomné stanovisko Okresnému úradu Nitra, odbor starostlivosti o životné prostredie, Štefánikova tr. 69, 949 01 Nitra do 15 dní odo dňa, keď bolo oznámenie zverejnené.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum Zoradiť podľa:
Oznamenie_NS_2021 Veľkosť: 515.7 kB Formát: pdf Dátum: 26.2.2021

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.