Zrušenie obecného pripojenia na internet - OZNÁMENIE

Dátum: 21.10.2021
Zrušenie obecného pripojenia na internet - OZNÁMENIE

Oznamujeme Vám, že z dôvodu zníženia počtu odberateľov verejných elektronických komunikačných služieb v obci Rybník a ich prechodom na využívanie optickej siete, obec Rybník  pristupuje ku dňu 30.11.2021 k ukončeniu dodávky elektronických komunikačných služieb. Z dôvodu efektívneho hospodárenia obce by sa pri znižujúcom počte odberateľov zvýšili poplatky za „obecný internet“ na takú výšku, ktorá nie je konkurencieschopná s ponukami operátorov v optickej sieti.

Z uvedeného dôvodu Vám odporúčame do dňa 30.11.2021 využiť prihlásenie sa na odber elektronických komunikačných sietí v spoločnosti Slovak Telekom a.s., ktorá prevádzkuje yysokorýchlostné pripojenie na optický internet. V prípade otázok sme Vám k dispozícii na  telef. čísle 0904 345 151.