Oznam - predaj turistického denníka s nálepkami

Dátum: 12.09.2022
Oznam - predaj turistického denníka s nálepkami

Naša obec patrí medzi zaujímavé miesta nielen prírodou, ale i svojim "čilejkárskym" a vinohradníckym charakterom.

Ako novinku máme pre Vás v ponuke turistické denníky s prvými dvoma turistickými nálepkami z našej obce - zaznamenajte si zážitky, ku ktorým sa budete radi vracať.

Veríme, že priaznivcom cestovného ruchu podporíme aj touto aktivitou k návšteve našej krásnej obce, aby mohli spoznávať ďalšie zaujímavé miesta nášho regiónu.

Denník v cene 3 € aj nálepky v cene 0,60 € si môžete zakúpiť na OcÚ v čase stránkových hodín. Postupne plánujeme predaj rozšíriť na ďalšie miesta.

A ako používať turistický denník? Čítajte tu:

wanderwander1wander4