MASky majú problémy. A Slovensko s nimi.

Projekty LEADER - aktuálne

Naša obec prostredníctvom OZ Spoznávame svet a Slovensko získala v r. 2019u dotáciu na projekt pre ,Ľudový dom v Rybníku“, v rámci ktorého združenie získalo finančnú podporu na tlač informačných skladacích letákov na jeho propagáciu.

V r. 2020 sa uchádza obec projektom „Náučno – informačné tabule v obci Rybník“,  ktorého cieľom je prostredníctvom umiestnenia lavičiek pri tabuliach a výsadbou drevín vytvoriť oddychové zóny v rôznych častiach obce, i s náučným a environmentálnym charakterom.

Žiaľ, situácia s LEADER je taká, ako je opísané v článku a tak nevieme s určitosťou povedať, či sa nám tento zámer podarí zrealizovať.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum