Poruchy verejného osvetlenia

Vážení občania,

na Hlavnej ul. evidujeme pretrvávajúcu poruchu starého verejného osvetlenia.

Pravdepodobne niekde nastáva skrat a preto osvetlenie niekedy nesvieti. Zistili sme, že je to spôsobené s najväčšou pravdepodobnosťou zatekaním vody do zastaralých svietidiel.

Manuálne osvetlenie „nahadzujeme” každý deň, no v daždivom počasí vyhadzuje ističe. Bude to zrejme zatekaním do zastaralého svietidla verejného osvetlenia. Nakoľko v tomto čase nie je možné zabezpečiť opravu (počasie, karanténa, plošina…), prosíme Vás o zhovievavosť.

Oprava bude vykonaná v najbližšom možnom čase, vrátane opráv verejného osvetlenia v iných častiach obce, ktoré máme evidované (Hlavná 2x, Družstevná 1x, Hronská 2x, Školská 2x).

V prípade, že máte nový poznatok o nefunkčnom osvetlení v obci, napíšte nám priamo do komentára – postačuje číslo stĺpu, resp. číslo najbližšieho domu.

Ďakujeme za pochopenie a spoluprácu.