Zimná údržba miestnych komunikácií - Výzva

Zimná údržba miestnych komunikácií - výzva
Autor: Dagmar Nagyová

Vyzývame všetkých občanov našej obce, aby zabezpečili priechodnosť miestnych komunikácií a verejných priestranstiev pre vykonávanie zimnej údržby odhŕňania snehu. Žiadame občanov, ktorých automobily tvoria prekážku na cestách a chodníkoch, aby parkovali svoje automobily vo dvoroch, či garážach, nakoľko je potrebné zabezpečenie priechodnosti komunikácií a priestranstiev. Výzvu smerujeme tiež k tomu, aby sa pri zimnej údržbe komunikácií nevyskytli prípadné škody na automobiloch a inom majetku, za ktoré pri neuposlúchnutí tejto výzvy si bude niesť zodpovednosť každý majiteľ sám.

Ďakujeme za pochopenie.

Strostka obce.

FacebookFacebook

Newsletter

Zostaňte v obraze - prihláste sa k odberu newslettera a buďte informovaný o aktuálnych novinkách raz za týždeň mailom.